Žatecký pivovar připravil vlastní cyklistické dresy

před čtyřmi roky  |  Sport | Volný čas | Zprávy |   0 komentářů
dresy-cyklo-nahled Žatec – Žatecký pivovar se rozhodl ve spolupráci s dalšími třemi subjekty zhotovit cyklistické dresy. Ty se začaly na prodejnách pivovaru a v e-shopu prodávat od prvního dne letních prázdnin. Cyklisté se v nich už stačili podívat i do zahraničí.
„Dres vznikl z iniciativy Josefa Sucháčka majitele hospod v Tuchořicích, Nečemicích a Liběšicích, který je sám cyklistou. S nápadem na vytvoření dresu přišel na začátku letošního dubna k nám do Žateckého pivovaru. Nápad se nám líbil. Následně se nám podařilo navázat spolupráci na výrobě dresu i s Městem Žatec a Chrámem chmele a piva,“ popisuje Radek Vincík, obchodní ředitel Žateckého pivovaru.
Na vzniku dresu se tak podílely všechny čtyři subjekty, hlavní část nákladů však nese Žatecký pivovar včetně návrhu a realizace dresu. Dres propaguje všechny čtyři subjekty a žatecký chmel.
„Záměrem bylo vytvořit dres pro město Žatce a jeho okolí pro místní cyklisty amatéry i poloprofesionály, aby mohli reprezentovat Žatec a chmel. Řada měst má své vlastní cyklistické dresy – z těch okolních například Louny a Kadaň, tak jsme si řekli, že by ho měl mít i Žatec,“ dodal Radek Vincík.
Dresy jsou v prodeji od 1. července, zájemci si ho mohou zakoupit na všech pěti prodejnách Žateckého pivovaru – na Žižkově náměstí v Žatci, v Drahomyšli, v Postoloprtech u autobusového nádraží, v Lubenci na hlavní třídě a v Třebívlicích. Cena kompletu – trikotu a kalhot je 1690 korun. K dostání je v pánském i dámském provedení v různých velikostech. Dres zhotoven v profesionální kvalitě ze dvou kombinovaných složek materiálů. Vyrobila ho firma Eleven z Jablonce nad Nisou, která má vlastní e-shop, v němž je možné zakoupit nejen dres, ale i různé doplňky v barvách Žatce a stejném designu. Webová adresa, kde lze objednávat je: http://www.eleven-sportswear.cz/…cialni-edice.
Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: