Zastaví někdo nájezdníky z Třemošné?

před čtyřmi roky  |  Volný čas | Zprávy |   0 komentářů
lubenec-ryb-l-i-nahled Lubenec – Dvanáct hodin v sobotu trval 3. ročník rybářských závodů družstev v Lubenci. U tamního rybníku se při nich sešlo 58 závodníků ze tří krajů rozdělených do 29 družstev. V proměnlivém počasí byly tentokrát ryby vybíravější než v dubnovém lubeneckém závodě jednotlivců, ale na „profíky“ z Třemošné si opět nepřišly. Rybáři z této obce u Plzně totiž  stejně jako před tím zaslouženě pobrali nejlepší ceny. 
Nejtěžší úlovky dokázala chytit dvojice Pavel Rozum a Miroslav Kabát (dohromady 19,3 kilogramů). Těsně za nimi skončili Stanislav Šilhavý a Vladimír Čechura (18,9 kg). Všichni z Třemošné. Třetí příčku si „vytáhli“ Josef Münzer a Antonín Klement (17,6 kg) z Nového Sedla. Celkem bylo uloveno 114 kaprů a jeden amur o celkové váze 177 kg (bílá ryba se nevážila). Největší úlovek si připsal Josef Dohnal z Karlových Varů. Na háčku mu uvízl kapr o délce 62 cm a hmotnosti 4,3 kg. Z našeho regionu se ve výsledkové listině nejvýše objevili Jiří Mazánek a Petr Šácha (9. místo za 7,3 kg). Vítěz získal vedle poháru a medailí 6 tisíc korun v hotovosti, stříbrní dostali 4 tisíce korun a bronzoví 2 000 Kč. Věcné ceny si odnesli všichni zúčastnění.
Jan Hrachovec a Vladimír Kroupa z Lubence na snímku čekají uprostřed poledního lijáku na záběr. Nakonec si za „vytažených“ 5,3 kg ryb vysloužili 12. místo.
Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: