Vydařená premiéra

před čtyřmi roky  |  Kultura | Volný čas |   0 komentářů
lubenec-trhy-nahled Lubenec – První ročník Vánočních trhů v Lubenci se setkal s příznivým ohlasem. Vedení obce v nich proto chce pokračovat i příští rok, uvažuje však o změnách k lepšímu. Více snímků zde.
Návštěvníci si mohli v sobotu na malém lubeneckém náměstíčku nakoupit vánoční zboží, potraviny a občerstvení zhruba u deseti prodejních stánků. Během odpoledne zde vystoupily s písněmi a koledami žáci ze ZUŠ a místní základní a mateřské školy.  „Je to hezká akce. Líbí se nám tu. Nakoupili jsme si pěkné věci, dětské výrobky a hlavně si dali něco teplého do žaludku,“ smála se pozitivně naladěná Hana Kroupová z Lubence.
Spokojen byl i starosta Bohumil Peterka, přesto hned uvažoval o budoucím vylepšení akce. „Myslím, že se to povedlo, i když pár nedostatků by se našlo. Příští rok by to asi chtělo spojit s rozsvícením stromečku a kvůli atmosféře posunout spíše do pozdějších hodin. Možná by se dalo do organizace zapojit více místních lidí a rozšířit kulturní program,“ rozmýšlel.
Svůj stánek měla na Vánočních trzích v Lubenci i místní základní škola, která za symbolické částky prodávala vánoční dekorace výrobené v rámci školní pracovní činnosti, kroužku Šikovné ruce a školní družiny. Své výtvory škole darovalo i dobrovolné sdružení žen Babinec.
Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: