V srpnu bude pivní slavnost

před třemi roky  |  Kultura | Volný čas |   0 komentářů
Louny – Kromě Lounského letního vábení, které propukne na několika pódiích a hlavně na Mírovém náměstí v Lounech od 15. do 17. srpna, se zde chystá ještě jedna velká veselice pod názvem Lounské pivní slavnosti. Ta by měla propuknout opět na náměstí 30. srpna v době od 13 do 20 hodin. 
Jejím pořadatelem ovšem nebude město, jak je to v případě „Vábení“, ale společnost Resdom Louny, která zde chce prezentovat produkci malých pivovarů z celé republiky, dále by zde měly být nabízeny uzenářské a pekařské výrobky, pro děti budou k dispozici různé atrakce a celé odpoledne podtrhne v dobrém slova smyslu kulturní program. Vedení města se rozhodlo dotovat tuto první pivní akci svého druhu v Lounech částkou čtyřiceti tisíc korun.
Pravidelně také zasedá komise rady města Letního lounského vábení, která již má téměř jasnou představu o programu této akce. Už teď se můžete těšit na Kamila Střihavku, Michala Pavlíčka, Miloše Meiera, Romana Dragouna, Jana Hrubého a Vladimíra Kulhánka, kteří vystoupí v rámci uskupení Supergroup.cz.
Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: