Upoutávky na Lounský press č. 11, který vychází ve středu 22. března 2017

před pěti měsíci  |  Zprávy |   0 komentářů

 

Nová služba upozorní občany na čištění ulic
Louny (lus) Novou službu nabídne svým občanům lounská radnice. Zapojila se do systému cisteniulic.cz, který registrovaným uživatelům bude zasílat informace o blokovém čištění v jejich ulici či sídlišti. Lidé se o čištění dozvědí emailem nebo SMS zprávou.

 

 

 

Kulturní dům má nové majitele
Louny (lus) Kulturní dům v Lounech změnil majitele. Rozsáhlý areál, který již řadu let neslouží svému původnímu účelu, nově vlastní podnikatelé z Mostecka a Chomutovska. Své plány, které s budovou do budoucna mají, již představili vedení města Louny.

 

 

Radnice řešila šestnáct stížností a tři petice
Louny (lus) Lounský městský úřad v loňském roce přijal šestnáct stížností a tři petice. Petice se týkaly zachování provozu sauny v areálu městského koupaliště, zachování fitcentra v plavecké hale a vybudování bezpečné příjezdové cesty k pozemkům.

 

 

Prodával pervitin na Oharce. Bral od něj i zesnulý Míra?
Louny (caj) Z distribuce a poskytování pervitinu stanul před trestním senátem Okresního soudu v Lounech Josef Demeter. Od května 2015 do listopadu 2016 měl drogu poskytovat na ubytovně Oharka. Mezi „klienty“ obžalovaného měl údajně patřit i zesnulý Miroslav Demeter, jež v říjnu loňského roku zemřel v žatecké pizzerii Panamera.

 

 

Výlety do historie i za tajemstvím
Louny (hlu) Jarní prázdniny skončily, děti zasedly zpět do školních lavic. Ty, které trávily prázdniny v příměstském táboře v Klub(ovně) Luna při Městské knihovně v Lounech, se jistě nenudily a zažily mnoho zajímavého i dobrodružného.

 

 

Náraz auta do stromu řidič nepřežil, vůz začal hořet
Postoloprty (lus) Tragickou nehodu u Postoloprt vyšetřují od pátečního podvečera lounští policisté. Ta si vyžádala jeden lidský život. „Osobní vozidlo vyjelo ze silnice, narazilo do stromu. Poté začalo hořet. Osoba uvnitř vozu utrpěla smrtelná zranění,“ řekla k události krajská policejní mluvčí Alena Bartošová.

 

 

Na trhu práce chybí vyučení řemeslníci
Okres Louny (mch) Během měsíce dubna čekají školáky přijímací zkoušky na střední školy. Všichni již mají přihlášky podané a nyní se strachují, aby vše zvládli a u přijímacího řízení uspěli. Volba povolání není snadná, budoucí život dětí ovlivní nejen po stránce profesní, ale i soukromé. Měly by proto velmi pečlivě zvážit, zda vybraly dobře.

 

 

Zlouni sbírají úspěchy na soutěžích po celé republice
Louny (luk) Členové taneční komunity HD Zlouni jsou aktivní a úspěšní nejen v Lounech, ale také po celé republice. Za posledních pár měsíců se členům a členkám podařilo protancovat se až na samotné vrcholy nejen soutěží, ale také real battlů.

 

 

Sportující Louňáci podpořili chomutovskou onkologii. Běh o život bude chomutovské onkologii letos pomáhat naposledy
Chomutov, Louny (rd, lus) Deset let odhodlání, dřiny a milion korun na účtu potřebných. Pacienti onkologického oddělení chomutovské nemocnice mají oporu nejen ve svých blízkých a personálu. Už deset let jim pomáhá Miroslav Kalina z Loun, který každý rok organizuje Běh o život. Loni se k němu přidala i cvičitelka zumby Andrea Kloučková se svým Zumba maratonem.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: