Taneční se vracejí do Loun

před čtyřmi roky  |  Kultura | Volný čas | Zprávy |   0 komentářů
Louny – Ze soudních Dobroměřic se po čtyřech letech taneční, které dlouhou dobu pořádala Taneční klub Luna, vracejí do Loun. Od září se budou první krůčky společenských tanců vyučovat ve Vrchlického divadle v prostorách foyer. Není to ale z důvodu špatného prostředí v Dobroměřicích, naopak Jana Stehlíková musela prostory opustit z důvodu malého počtu frekventantů.
„Letos se otevřel kulturní dům v Cítolibech a moji žáci byli osloveni, aby taneční kurzy uspořádali tam. Oni se chopili nabízené příležitosti a konkurenční taneční kurzy otevřeli. Samozřejmě došlo k hromadnému odlivu párů již přihlášených k nám, protože je láká nové prostředí a mladí lektoři. Pro nás je to však ohromná komplikace a tak došlo k tomu, že Kulturní dům v Dobroměřicích nejsme schopni se zbylými páry zaplatit. Proto jsme vyjednali menší sál v divadle, který zaplatit schopni jsme a také se tam vejdeme,“ upřesnila Jana Stehlíková. Naopak provozovatelka KD Dobroměřice Olga Martinovská zachránila pokračování tanečních na Lounsku, když byl uzavřen Dům kultury v Lounech, a Luně před lety nabídla prostory.
Taneční kurzy v divadle začínají 6. září od 20 hodin a ještě jsou volná místa. Pro účastníky jsou připraveny novinky v podobě divadelního představení či lekci tance z Karibiku a street dance zcela zdarma.
Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: