Soutěžte o vstupenky na premiéru

před čtyřmi roky  |  Kultura | Volný čas | Zprávy |   0 komentářů
liga-nepotrebnych-2-nahled Žatec – Na světovou premiéru se mohou zanedlouho těšit diváci v žateckém digitálním kině. Půjde  letos už o druhý snímek z dílny zdejších filmařů. V létě to byl film „Požírači leknínů“, který natočil spolek Opera Žatec a podzimní novinkou je parodie „Liga nepotřebných“, se kterou přicházejí tvůrci zábavného pořadu „Žatecká prda“. A jak jim jejich styl humoru i žánr akční parodie velel, stvořili poněkud odlišný druh komiksových hrdinů. 
„Zápletka je tradiční. Boj dobra proti zlu. Šestice našich hrdinů se musí totiž postavit grázlovi z galaxie, který napadne naše město,“ je stručný popis dějové linky, kterou nám sdělili autoři scénáře Lukáš Šimandl a Josef Petráň, kteří také ve filmu hrají. Zda se jim to povede, se můžete přesvědčit už na slavnostní premiéře, která v žateckém kině proběhne v neděli 24. listopadu od 20 hodin, anebo 30. listopadu a pak ještě 1. prosince.
Vstupenky na slavnostní premiéru zdarma můžete získat prostřednictvím našeho serveru. Stačí poslat na náš redakční email zateckenoviny@ohremedia.cz do pátku 15. listopadu do 12 hodin správnou odpověď na následující otázku. V jaké televizní soutěži a pod jakým uměleckým jménem účinkovali autoři scénáře Ligy nepotřebných? Ze správných odpovědí vylosujeme pět soutěžících, kteří  budou mít vždy dvě vstupenky na premiéru blokovány na své jméno v pokladně divadla. Výherce zveřejníme ve vydání Žateckých novin 19. listopadu. Do emailu uvádějte prosím jméno, příjmení, celou adresu a telefonní kontakt.
Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: