Šmoulové v rekordu

před čtyřmi roky  |  Kultura | Volný čas | Zprávy |   0 komentářů
strojetice-mdd-nahled Strojetice – Jak ve Šmoulí vesničce to vypadalo v sobotu ve Strojeticích. Místní osadní výbor tam totiž uspořádal dětský den na téma těchto modrých pohádkových postaviček a vyhlásil pokus o rekord v jejich počtu na jednom místě. Na malém hřišti se tak sešlo přes 65 Šmoulů a Šmoulinek, k vidění byl ale i zlý Gargamel s kocourem Azraelem. Více snímků z dětského dne najdete zde. 
Strojetičtí také svým dětem vyrobili krásné profesionálně vyhlížející kulisy, takže chvílemi to vypadalo opravdu jako v této belgické animované pohádce. Odpoledne zahájilo taneční vystoupení souboru Strojsyčáci. Na programu byla dále oblíbená pěna vyrobená členy SDH Kryry a chovatel šelem Jaroslav Káňa s ocelotem. Mezitím se děti mohly občerstvit nebo soutěžit o odměny. Hudební doprovod zajistil soundsystém Františka Nedvěda z Liběšovic. „Do organizace se zapojilo mnoho místních lidí a to je dobře,“ chválil své spoluobčany Josef Kolář, předseda strojetického osadního výboru.
Světový rekord v jejich počtu na jednom místě nakonec nepadl (podle Guinessovy knihy rekordů je to momentálně 451), ale to jistě nikomu ze cca 150 účastníků vydařené akce nevadilo. Na snímku počítá Taťka Šmoula své Šmouly.
Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: