Šipkovaná pro Krásný Dvůr

před čtyřmi roky  |  Volný čas | Zprávy |   0 komentářů
oatihov-l-ipky-nahled Očihov – Pozici sportovně nejvšestrannější obce Podbořanska v sobotu potvrdil Krásný Dvůr.  Na šipkovém turnaji, který se v Očihově protáhl do pozdních nočních hodin, jeho družstvo triumfovalo před Kryrami a Blšany. Je to již čtvrté krásnodvorské vítězství z pěti dosud proběhlých turnajů Svazku obcí Podbořanska. Více snímků zde.
Jejich výhra je o to cennější, že do očihovského kulturního domu se poprvé sjeli zástupci ze všech jedenácti měst a vesnic našeho regionu. O pohár pro nejlepší šipkaře se zasloužili Martin Kadlec, Petra Danišinová, Milan Danišin, Martin Kalaš, Václav Ježek a starosta František Kuna. Až pod stupněmi vítězů skončili Podbořany, Podbořanský Rohozec, domácí Očihov,  Lubenec, Vroutek, Blatno, Nepomyšl a Petrohrad. Program vydařeného dne zakončila country zábava s Pavoukem.
„Vzhledem k počtu lidí to sice bylo náročnější na organizaci, ale myslím, že se u nás všem líbilo. Chci také poděkovat panu Vladimíru Tomovovi ze Soběchleb, který se obětavě ujal role rozhodčího,“ shrnula očihovská starostka Jana Kronďáková, která akci společně s tajemnicí mikroregionu Libuší Moravčíkovou pořadatelsky zajišťovala.
Po kryrském nohejbale, blšanském bowlingu, lubeneckém stolním tenise, krásnodvorském golfu a očihovských šipkách příští rok následuje kuželkářské klání v Podbořanech a volejbalový turnaj v Blatně. Cílem sportovních setkání, které se účastní jen neregistrovaní hráči, je zvýšit a utužit spolupráci mezi obcemi Podbořanska.
Nejkrásnější tým aneb „ženstvo“ složené ze samých křehkých květinek postavilo do šipkového turnaje město Vroutek. Na snímku míří na terč Lenka Cardová.
Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: