Silničáři z Podbořan uklízejí plzeňskou silnici

před třemi roky  |  Ve zkratce | Zprávy |   0 komentářů

Podbořansko – Změny v údržbě silnic začaly v okrese Louny platit od začátku listopadu.  Silničáři z Podbořan budou v zimě uklízet plzeňskou silnici až k Žihli. Naopak jim ubude práce na karlovarské silnici, kterou budou udržovat kolegové z Jesenice.

Silničáři z podbořanského střediska tak budou udržovat silnici I/27 až za Žďár na hranici s Plzeňským krajem, kde je odbočka na Podbořánky a Žihli. Dosud jejich práce končila o přibližně čtrnáct kilometrů dřív na jesenické křižovatce s karlovarskou silnicí. O tu se teď postarají jejich kolegové z Jesenice. Ti budou nově udržovat dvacet kilometrů karlovarské silnice od jesenické křižovatky přes Lubenec až k Bošovu na hranice s Karlovarským krajem. „Ke změnám došlo na základě nové koncepce ministerstva dopravy, jejímž cílem je optimalizovat výkony údržby," sdělila Nina Ledvinová, mluvčí ŘSD.Změny v údržbě hlavních silnic na Podbořansku připravil jejich správce Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD).

Více informací najdete v letošním posledním vydání Regionu Podbořanska, které je už dnes na pultech vašich prodejců tisku 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: