Senátorka na plese ostrostřelců

před sedmi měsíci  |  Zprávy |   0 komentářů

ostrostrelci-14-nahled Žatec (bech) Města Žatec a Rakovník spojuje nejen jeden senátní volební obvod, ale i spousta dalších aktivit. Třeba spolupráce Regionálního muzea K. A. Polánka Žatec a Muzea T. G. Masaryka Rakovník, ale také spolupráce se Sborem Rakovnických ostrostřelců, jehož členy jsou nejen občané okresu rakovnického, ale také lounského. Sbor rakovnických ostrostřelců se zúčastnil dne 2. 2. vernisáže Návrat řetězového mostu v Regionálním muzeu K. A. Polánka v Žatci.

 

Na oplátku přijala paní senátorka a žatecká starostka Zdeňka Hamousová pozvání na osmnáctý ples Sboru rakovnických ostrostřelců.
Kromě tradičních ostrostřeleckých ceremoniálů, jako je nástup uniformovaných sborů, zahajovací výstřel z předovek, sabráž prováděná šavlí a půlnoční zpěv kultovní písně Anton Špelec, oživil ples i další program. Během večera svoje vystoupení předvedla děvčata z Millenia Fitness Rakovník a také taneční sekce TJ Sokol Rakovník. Obě vystoupení sklidila velký potlesk. K tanci a poslechu hrála skupina Midi Band a slovem provázel jeden za zakladatelů a dlouholetý člen ostrostřeleckého sboru František Povolný. Vzácnými hosty plesu byli nejen paní senátorka, která se ujala role patronky plesu, ale i rakovnický starosta Pavel Jenšovský. Oba dva se statečně zapojili také do střeleb o plesového krále střelců.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: