Převrátil se bagr i kamion s uhlím

před čtyřmi měsíci  |  Zprávy |   0 komentářů

Podbořansko – Převrácený bagr na silnici i kamion s uhlím ležící na boku, to jsou nehody, k nimž vyjížděli ve čtvrtek a pátek hasiči, záchranáři, dopravní policisté.

 

Ve čtvrtek 27. dubna po půl třetí odpoledne vyjíždí HZS Podbořany na převrácený bagr na silnici mezi Kryry a Černčicemi v Petrohradě. Po příjezdu na místo události na místě již byla Policie ČR a zástupci společnosti vlastnící bagr. „Průzkumem bylo zjištěno, že bagr leží mimo komunikaci v poli na pravém boku. Obsluhu bagru odvezla ZZS Podbořany na vyšetření do nemocnice s lehkým zraněním. Z bagru došlo k úniku malého množství provozních látek. Na místo úniku jsme umístili vaničku na úkapy,“ sdělil velitel čety žateckých hasičů Michal Hrdlička.
Dopravu mezi Žatcem a Plzní v Pšově zkomplikovala další den, v pátek 28. dubna, havárie kamionu. Provoz na silnici u místa nehody řídila policie. V zatáčce u křižovatky ve Pšově se ráno převrátil na bok kamion s uhlím. K nehodě do-šlo na silnici I/27 Žatec – Plzeň ráno. Na místě zasahovaly jednotky HZS Podbořany a HZS Žatec, řidič byl při autonehodě zraněn. Dopravu během celého dopoledne i poté řídila policie, náklad z havarovaného vozu se překládal na náhradní soupravu.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: