Pomoc při hledání práce pro zdravotně postižené v Žatci

před šesti měsíci  |  Zprávy |   0 komentářů

Najít si práci. To je úkol, který je pro osoby se zdravotním postižením mnohdy velmi složitý. Na pomoc přichází spolek Pomoc – poradenství, podpora se svým projektem Podpora OZP k trhu práce.

 

Projekt je rozdělen na dvě etapy. Součástí první etapy je poradenství pro zdravotně postižené, hledání pracovních míst na internetu či exkurze do vybraných firem v regionu. Svou šanci pro uplatnění na trhu práce mohou účastníci projektu zvýšit absolvováním některého z rekvalifikačních kurzů (Základy PC, Pracovník v sociálních službách, Strážný a další dle zájmu).
Druhou etapou projektu je samotné zajištění práce. „Velmi důležitou součástí je zprostředkování zaměstnání pro účastníky projektu a to i formou příspěvku na mzdové náklady zaměstnavatelům. Všechny aktivity projektu jsou pro účastníky zdarma, navíc jim bude propláceno cestové z místa bydliště do místa realizace projektu,“ sdělila nám PhDr. Zdeňka Venclíčková Baranniková ze spolku Pomoc – poradenství, podpora.
Výběr účastníků projektu bude probíhat ve středu 1. 3. 2017 na Úřadu práce v Žatci. Zájemci se mohou dostavit v 8:30, nebo 10:00 hodin. Pro bližší informace volejte na číslo 733 527 856.
Projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Radka Šimandlová

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: