Policii zaměstnal požár kombajnu i pytláctví

před jedním rokem  |  Zprávy |   0 komentářů

Podbořansko (red) Minulý pátek před třetí hodinou ráno vyjížděli policisté a hasiči k požáru kombajnu, který se odehrál na poli mezi obcemi Krásný Dvůr a Buškovice. Jeden z kombajnů, jež v místě sklízely obilí, začal hořet. Na místě zasahovaly jednotky Hasičského záchranného sboru Podbořany a dobrovolní hasiči z Krásného Dvora. Oheň se ovšem rychle rozšířil na celý stroj a zcela ho zničil. Předběžná škoda byla vyčíslena na 5,5 milionu korun. Při požáru nebyl nikdo zraněn, příčinou byla zřejmě technická závada.

 

Policisty uplynulý týden zaměstnával také případ pytláctví. Mělo k němu dojít v soukromé oboře u obce Vrbička na Podbořansku. Oznamovatel, který v této lokalitě na zvěř dohlíží, našel zastřeleného chovného jelena. Zvíře bylo nalezeno již ve stadiu rozkladu. Škodu vyčíslil na 50 000 Kč. Policisté zahájili úkony trestního řízení a po pachateli pátrají.
Zloděje v Podbořanech naopak vypátrali. Policisté objasnili krádeže jízdních kol, k nimž došlo před dvěma týdny v panelovém domě v Podbořanech. Skutek má na svědomí 53letý muž z Podbořanska, který po vniknutí do společných prostor panelového domu a sklepa odcizil ze sklepní kóje tři jízdní kola v celkové hodnotě 10 500 Kč.
V uplynulých dnech policisté ve zkráceném přípravném řízení sdělili muži podezření z krádeže a porušování domovní svobody.

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: