Neseďte doma: Kam dnes vyrazit na Podbořansku?

před čtyřmi roky  |  Kultura | Volný čas |   0 komentářů
Podbořansko – Celá řada kulturních a zábavných akcí dnes, tedy v sobotu 18.5., vypukne na Podbořansku. Zkuste si vybrat z bohaté nabídky. 
Den otevřených dveří dnes pořádá Základní umělecký škola v Podbořanech. Rodiče s dětmi si mohou přijít poslechnout hudební vystoupení žáků ZUŠ, prohlédnout si učebny, výtvarný ateliér a taneční sál, případně si i vyzkoušet různé hudební nástroje. Dveře do uměleckého světa budou otevřené od 14 do 18 hodin.
První setkání pěstounských rodin z blízkého okolí pořádá Rodinné a mateřské centrum Jonáš z Podbořan. Pěstouni se v  jeho prostorách v prvním patře podbořanského kulturního domu sejdou od 15 hodin. Cílem je seznámení se a naplánování dalších společných akcí.
Udělat něco pro zdraví a ještě se přitom pobavit. To nabízí všem účastníkům 3. ročník bláznivého cyklistického maratonu Přes vesnice a chmelnice kolmo či pěšky. Ten startuje v Siřemi od 10 hodin. Pořadatelé z osadních výborů města Blšany pro letošek zvolili téma „pohádkové bytosti“. Trasa povede ze Siřemi do Soběchleb, Stachova, Blšan, Liběšovic a zpět do Siřemi. V každé vesnici je možnost si zakoupit občerstvení, připraveny jsou také soutěže.
Staročeské máje proběhnou dnes v Kryrech.
Mami, babi, pojďme si číst. Tak se jmenuje další akce, kterou ve své obecní knihovně pořádá obec Petrohrad. Tentokrát do království knížek zve děti i s rodiči. V případě pěkného počasí si lze vzít deku pro čtení na zahradě. Akce se koná od 15 do 18 hodin. 
Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: