Na Oharce se prodával pervitin na zaklepání

před čtyřmi měsíci  |  Zprávy |   0 komentářů

Louny – Pouze jeden svědek dorazil k výslechu u Okresního soudu v Lounech s obžalovaným Josefem Demeterem. Toho obžaloba státního zástupce viní z poskytování a distribuce pervitinu na ubytovně Oharka v Lounech. Mezi odběrateli drogy, kterou Pepa distribuoval v období od září 2015 do listopadu 2016, měl být i zesnulý Miroslav Demeter, který zahynul po potyčce na žatecké pizzerii.

 

Policie dovezla do soudní budovy mladou ženu z Cítolib. „Nikdy jsme se po telefonu o tom nebavili, vždycky jsem jenom zaklepala na dveře Oharky, bydlela jsem ta také, a zeptala jsem se, jestli má. Měla jsem od něj grip zhruba ve dvou až třech případech,“ líčila svědkyně. Obžalovanému se to ale značně nelíbilo. „Všechno si to vymýšlí, nic jsem jí neprodával, závidí mi můj vztah s přítelkyní, chtěla se mi plést do rodiny,“ rozčílil se.
Soudce jednání odročil na konec května, kdy jsou naplánovány výslechy svědků, bude žádat policii o jejich předvedení. Zároveň také uložil dvě pořádkové pokuty svědkům, jimž bylo předvolání řádně doručeno, ale aniž by se omluvili, k soudu nedorazili.

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: