Lounský poslanec Michal Kučera složil slib a chce pomoci kraji i okresu

před čtyřmi roky  |  Publicistika | Zprávy |   2 komentáře
michal-kuatera-nahled Okres Louny – Ustavující schůze Poslanecké sněmovny v jejím 7. volebním období se uskutečnila v pondělí 25. listopadu v jednacím sále Poslanecké sněmovny, kde nově zvolení poslanci složili slib. Byl mezi nimi rovněž lounský občan a zastupitel města Michal Kučera, který byl zvolen z krajské kandidátky TOP 09. Položili jsme mu ještě před složením jeho poslaneckého slibu tři otázky.
Máte již nějakou představu, ve které komisi byste rád pracoval a jaké jsou vaše cíle v poslanecké funkci?
Ve Sněmovně bych se rád zaměřil na témata hospodářská a životního prostředí. Budu tedy usilovat o vstup do výboru pro životní prostředí a do výboru hospodářského. Tyto oblasti jsou dány zejména mou profesní specializací, ale také potřebami našeho kraje. TOP 09 bude v opozici, nicméně nechceme být opozicí s nulovou tolerancí vůči vládě a ani opozičněsmluvně“ kývat na každý socialistický nepodarek“. Budeme chtít podporovat dobré a lidem naší země prospěšné zákony nehledě na předkladatele. Tedy podpoříme i smysluplné návrhy nové koalice.
V čem a jak budete pomáhat okresu i městu Louny a jaké budou vaše priority a snahy?
Chtěl bych prosazovat hlavně krajská témata společně s krajskými kolegy z ostatních stran. Budu chtít najít shodu a společnou podporu u jednotlivých témat, tak aby poslanci za Ústecký kraj dokázali potřebný zákon protlačit nehledě na stranické tričko. Musíme být prostě vidět a slyšet! Takže jak zaznívalo v kampani: dostavba R7, podpora investic v Ústeckém kraji a další…
Kdy a kde v okrese otevřete poslaneckou kancelář a na koho se budou moci lidé ve Vaší nepřítomnosti obracet?
V kraji a okrese budu chtít být co nejčastěji.  Ať už na krajských či městských zastupitelstvech, v podnicích a organizacích do kterých mne pozvou… Komunikace je možná telefonicky nebo emaily, poté co najdeme vhodné prostory (což se poněkud táhne) budou otevřeny i poslanecké kanceláře v krajském městě a v Lounech. V krajské kanceláři je možný kontakt na našeho krajského manažera Rostislava Kadlece, mými asistenty jsou Pavel Janda, který se jako právník bude zabývat zejména legislativou a Radka Ostřížová, která je zodpovědná za organizaci a administrativu. Veškeré kontakty jsou samozřejmě na našich webových stránkách. Děkuji za odpovědi.
Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

1 | Alex @ | před čtyřmi roky

Naš poslanec...

…Asi ješte ne dostavil sebe barak,a ne koupil všem přibluznym po Oktavce…,pro to asi i slibuje zatim nas zastavat…

reagovat

2 | perc @ | před čtyřmi roky

Trapné

„Budeme chtít podporovat dobré a lidem naší země prospěšné zákony nehledě na předkladatele“.
Tím asi pan poslanec myslí církevní restituce a Skarty.
Že nepodporovali dobré a lidem prospěšné zákony předkládané opozicí v minulém volebním období.

reagovat

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: