Lounské vábení už má program

před čtyřmi roky  |  Kultura | Volný čas | Zprávy |   0 komentářů
Louny – Program letošního, již desátého Letního lounského vábení je již na světě. Komise rady města, v jejímž čele je Tomáš Chaloupek, na něm pracovala prakticky od ukončení této loňské akce. Letos proběhne vábení v termínu 16. až 18. srpna a nebude kolidovat s Open air festivalem v Panenském Týnci, ani výstavou na lounském výstavišti.
Těšit se již v tuto chvíli můžete na dlouhodobě oblíbenou skupinu Čechomor, nestárnoucí ikonu české populární scény Václava Neckáře, či špičku české crossoverové scény Cocotte minute. Program bude zahájen v pátek 16. srpna v 18 hodin na hlavní hudební scéně na Mírové náměstí bubenickou show skupiny Adrumaline z Holandska a po ní vystoupí The Doors revival a od 22.30 Václav Neckář. Tento večer nebude chybět ani lampionový průvod a ohňostroj.
V sobotu zahájí po poledni program Lounská 13, Staropražští heligonkáři, Big Bend Milana Bitnera a večer Bohouš Josef &  Burma Jones a Čechomor. Hudebně rušno ale bude i na rockové scéně u Vrchlického divadla a na Folk & Country scéna v amfiteátru na Výstavišti. Bohatý bude tento den i doprovodný program s turistickými a sportovními akcemi, včetně divácky oblíbeného závodu dračích lodí a noční oslavy řeky Ohře. Také neděle bude věnována sportovním turnajům, divadelním představením a happeningu místních kapel.
Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: