Kam si vyrazit

před třemi roky  |  Volný čas |   0 komentářů
PÁTEK 9. KVĚTEN
PIVÁRIUM ZLATÝ CHMEL ŽATEC
(21:00) KONCERT. K tanci a poslechu hraje tento večer kapela SPRINT.
DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC
(17:30) MRŇOUSKOVÉ: ÚDOLÍ ZTRACENÝCH MRAVENCŮ 3D. Animovaný rodinný film. Vydejte se na cestu plnou dobrodružství, přátelství a fantazie, do světa těch nejdrobnějších tvorů.
(20:00) DIVERGENT. Scifi USA. Ve futuristickém Chicagu jsou lidé rozdělení do 5 frakcí  podle svých dobrých vlastností. Beatrice si stejně jako všichni 16letí musí vybrat svou frakci. Dokáže se smíří se s tím, že už nikdy neuvidí svoji rodinu? A je vůbec společnost, jež se jeví tak skvěle zařízená, tak úžasná? Hrají: Shailene Woodley, Kate Winslet, Miles Teller, Ray Stevenson.
SOBOTA 10. KVĚTEN
KAPUCÍNSKÁ ZAHRADA ŽATEC
(9:30) FÉROVÁ SNÍDANĚ. Piknik na oslavu Světového dne pro fair trade. Je to senzační příležitost strávit příjemné dopoledne s kamarády, rodinou nebo sousedy a podpořit myšlenku fair trade a odpovědné spotřeby obecně. Doneste si fairtradové, bio nebo lokální dobroty a posnídejte taky!
DIGITÁLNÍ KINO ŽATEC
(18:45) PŘÍMÝ PŘENOS Z MET: Gioacchino ROSSINI: LA CENERENTOLA (Popelka). Ve slavném Popelčině příběhu vedle sebe vystoupí dva vynikající rossiniovští pěvci – náročnou titulní roli v Met poprvé ztvární mezzosopranistka Joyce DiDonato a jejím vyvoleným princem se stane jeden z nejlepších světových tenoristů Juan Diego Flórez.
KŘÍŽOVA VILA ŽATEC
SOKOLOVO 1943. Nová expozice přibližuje formování československých jednotek v Sovětském svazu a jejich bojová nasazení. (So-Ne 13 – 17:00, polední pauza 12–13.30).
GALERIE SLADOVNA ŽATEC
VÝSTAVA PRACÍ ŽÁKŮ ZUŠ ŽATEC.
NEDĚLE 11. KVĚTEN
CHRÁM CHMELE A PIVA
(14:00) DĚTI POZOR!  Chrám chmele a piva společně s žateckými hasiči pořádá zážitkovou akci pro děti i dospělé. Požární technika k prohlídce i v akci (nejdelší žebřík, slaňování z majáku, grilované klobásy, limo, pivo).
BÍLÝ LEV STAŇKOVICE
Kulturní dům Lubenec
16. 5. Čertovská pohádka. Hraje Divadelní společnost při Masarykově ZŠ Lubenec „Ještě jednou“. Pro MŠ a ZŠ od 10 hod., pro veřejnost od 18 hod.
Muzeum Podbořany
Ladislava Nouzecká: Víra, naděje, křížová cesta, metafora. Výstava obrazů. Potrvá do 6. 6.
Kostel sv. Ignáce Chomutov
Brána snů. Výstava obrazů Kristiny Folprechtové a vitrážových objektů manželů Kantových z Lubence. Potrvá do 31. 8.
Líšťany česačky
3. ročník Líšťanské traktoriády 2014 – závody malotraktorů. Od 8 registrace, start 10.30 hod.
Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: