Hvězdy z Ulice hrály v Touchovicích fotbal

před čtyřmi roky  |  Sport | Volný čas |   0 komentářů
cotel-cup-holky-nahled Touchovice – Poslední prázdninová sobota byla na letním cvičišti ve znamení malé kopané. Touchovický Cotel Cup počítá již čtvrtý ročník a v žádném z nich zatím nevyšli domácí na prázdno. Letošní rok je však nezastihl v nejlepší formě a stále se zvyšující úroveň soupeřů odsunula domácí na 7. místo. Více snímků z turnaje zde.
Hrálo se tradičně ve dvou skupinách, a to „vesnické“, ve které se utkala družstva Hřivic, Lidic, Opočna a Touchovic. Ve druhé skupině "firemní " bojovala družstva Herkul, Phoenix Zeppelin, Patok a Šilhánek a syn.
O slavnostní výkop se postarali starostové Hřivic a Opočna společně s místostarostou Lidic. V utkání o třetí místo zvítězilo družstvo Phoenix Zeppelin nad Hřivicemi 1:0 a odváží si bronzové medaile. Ve finále porazil tým Lidic v krásném utkání firmu Šilhánek a syn 2:0 a stal se vítězem turnaje.
Touchovický Cotel Cup není jen setkání fotbalistů, ale je pamatováno i na děti, které si mohly zasoutěžit o zajímavé ceny a vyřádit se na skákacím hradě, skluzavce nebo dětském hřišti.
Po zakončení turnaje pokračoval pestrý program zápasem dámského Arabela týmu ve složení Klára Kolomazníková, Aneta Krejčíková, Markéta Tanner a Šárka Ullrichová doplněného místními fotbalistkami proti výběru místních dívek. Zápas skončil „nečekanou“ remízou, se kterou byla dámská družstva spokojena. Po zápase následovaly rozhovory a Klára Kolomazníková zazpívala několik písniček.
Nakonec bylo pamatováno i na rockery, které přijela potěšit skupina Dio tribute. Kdo si chtěl zavzpomínat na tvorbu Ronnie James Dia, byl nadšen, protože skupina byla výborná a zahrála všechny nejznámější „pecky“.
Nezbývá než se těšit na příští 5. ročník a poděkovat všem pořadatelům a sponzorům. Děkujeme komentátorovi Pavlu Petrovi za vtipné a fundované průvodní slovo, DJ Tonymu za tradičně perfektní zvuk a Ivanu Vokurkovi za spravedlivý výklad fotbalových pravidel.
Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: