Hasičský potěr si to rozdal v Plameni

před čtyřmi roky  |  Sport | Volný čas | Zprávy |   0 komentářů
podbol-any-plamen-nahled Podbořany – Cítolibské a domoušické děti ovládly podzimní část soutěže mladých hasičů Plamen. Tu v sobotu ve svém areálu v kasárnách organizovali dobrovolní hasiči z Podbořan a pojali to velmi zodpovědně. Díky nim tak okolo 150  mladých závodníků s doprovodem netrpělo hladem, žízní a mělo se kam schovat i před chladným počasí. Do branného závodu vyběhla pětičlenná družstva ze 13 hasičských sborů z celého okresu Louny. Více snímků zde.
V nejmladší kategorii do 11 let si nejlépe vedly Cítoliby před Domoušicemi a Oborou. Cítolibští a Domoušičtí si pořadí zopakovali i v kategorii do 15 let. Na třetím místě je doplnily Černčice. Podbořanské naděje byly páté a kryrské desáté. V dorostu první pozici obsadili Adam Beneš z SDH Domoušice a Pavla Rybková z SDH Cítoliby. Podbořanský Tomáš Přibyl skončil třetí. Mezi týmy byla nejlepší Obora.
Kromě nich si v Podbořanech tříkilometrový okruh s šesti technickými a znalostními disciplínami vyzkoušeli mladí požárníci z Postoloprt, Koštic, Veltěž, Počedělic, Slavětínu, Libočan a Lenešic.
Nejtěžší disciplínou v závodě Plamen bylo lezení po laně. Na snímku po něm ručkuje Kristýna Trčová z družstva Kryry „A“, které ji v pozadí drží pěsti.
Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: