Festival nabil divadlo pozitivní energií

před desíti měsíci  |  Kultura | Zprávy |   0 komentářů

img-9281-nahled Žatec (rš) Městské divadlo Žatec bylo v úterý 11. října večer doslova nabito pozitivní energií a pohodou. Konal se zde totiž již 14. ročník Festivalu malých divadelních forem Náš svět, jehož spoluorganizátorem byl poskytovatel sociálních služeb Kamarád LORM Žatec.

 

Na jevišti byla k vidění celá řada výborných vystoupení.  Tanec se střídal se zpěvem a klasickým hraným divadlem a došlo i na cirkus. Všichni herci předvedli své maximum a dokázali, že přestože se musí potýkat se zdravotním postižením, dokáží si svůj život užívat s radostí a plnými doušky. Mnohdy se jim svou bezprostředností podařilo zaskočit i výborného Aleše Lehkého, který byl již tradičně moderátorem večera. Největšího potlesku se na domácí půdě dostalo hercům z organizace Kamarád LORM Žatec, kteří při svém vystoupení opět nešetřili vtipem a předvedli skvělou scénku o tom, jak to chodí u doktora.
A na závěr se konalo jedno velké překvapení v podobě flamenga, které nacvičily zaměstnankyně LORMu jako poděkování pro ředitelku Kateřinu Frondlovou, jež odchází do důchodu.
Festival malých divadelních forem Náš svět nalil do žil všem přihlížejícím úžasný elán a radost ze života. A na závěr přání paní ředitelky Kateřiny Frondlové: „Chtěla bych popřát dalším ročníkům festivalu hodně zdaru, hodně dobrých vystoupení a hlavně vaši podporu.“
Více snímků najdete zde

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: