Dvanáctka finalistek pilně nacvičuje na Dívku roku

před třemi roky  |  Ve zkratce | Zprávy |   0 komentářů
Žatec – Dívka roku se letos v Žatci bude konat již po patnácté. Na finálový galavečer jubilejního ročníku s tématem Mladci na chmelu jsou v současnosti přípravy v plném proudu. Letos se finalistky na nácviky schází teprve od ledna, protože se dívky do soutěže přihlásily až později.

 

V sobotu 21. února se společně setkaly již na desátém tréninku opět v DDM, které soutěž organizuje. „Dnes jsme trénovaly  aerobic, módní přehlídku, nástupy do divadla a rozhovor s moderátorem. Jelikož jsme na tomto tréninku moderátora neměly, tak jsem si na něj zahrála já,“ popsala náplň tréninku organizátorka soutěže Oldřiška Provazníková.
Finalistek je letos dvanáct, pouze dvě z nich jsou ze Žatce, dvě dívky jsou z Chomutova, dvě z Ústí nad Labem, dvě z Postoloprt a zbývající dívky pochází z vesnic okolo Žatce. „Trošinku litujeme, že se nám přihlásilo tak málo místních dívek. Doufáme ale, že tento patnáctý ročník v nich do dalších let probudí aktivitu a v dalších ročnících se jich přihlásí víc,“ dodala Provazníková.
O tomto víkendu proběhne dvoudenní setkání, kdy dívky ze soboty na neděli v Žatci v DDM přespí. „Budeme všechno projíždět, abychom věděli přesný časový harmonogram. Protože všechny dívky nejsou ze Žatce, tak bychom si chtěli společně prohlédnout centrum města, aby ho trochu poznaly,“ dodala.
Více informací najdete v tištěném vydání Žateckých novin

 

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: