Dnes poputují za tejemstvím

před čtyřmi roky  |  Volný čas | Zprávy |   0 komentářů
Žatec – Putování za sedmero Žateckými tajemstvími si pro děti a jejich rodiče připravili organizátoři Měsíce pro rodinu na sobotu 8. června. Start je v 15 hodin v Klášterní zahradě.
Během malého zábavného putování městem si příchozí budou mít příležitost zahrát ve filmu, kdy každý zúčastněný řekne na kameru vyprávět jednu větu příběhu o žatecké čarodějce. Účastníci nahlédnou do žateckého podzemí a potkají tam pohádkové postavy jako bílou paní a čarodějnici, které pro ně budou mít další úkoly. Před radnicí budou mít příležitost zapojit se do kreslení největšího obrázku, jaký kdy Žatec viděl. Budou se moci nechat políbit múzou v Galerii Sladovna, vyzkoušet svou paměť a spolupráci v týmu a nahlédnout do tajemství chovu včel.
Organizátoři připravili jak „suchou“, tak i „mokrou“ varianta pro případ deštivého počasí. Na akci se podílí přes 20 dobrovolníků, kteří zajišťují jednotlivá stanoviště. Akci pořádá Rodinné centrum Sedmikráska Žatec, Město Žatec, Chrám chmele a piva spolu s Církví bez hranic a Televizí OK Plus.
Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: