Čarodějnický sněm demonstroval

před čtyřmi roky  |  Kultura | Volný čas |   0 komentářů
nepomyl-l-stral-en-nahled Nepomyšl – Bubáky, čarodějnice, strašidýlka a zombíky vyhnalo v sobotu opožděné babí léto ze záhrobních skrýší. Slétli se do Kulturního domu v Nepomyšli, aby se usnesli, jak napravit poměry a přivolat zpátky mlhavo, lezavo a sychravo, zkrátka správné dušičkové počasí. Více snímků za lampionového průvodu zde.
Jako první bylo třeba povolat posily. Proto se hned pustili do dlabání „dýňáků“ a vytváření a malování dalších duchů a podzimních zvířátek. Tmu a nevlídno zkoušeli přivolat také rituálními tanečky. Účastníkům postupně zatančili talentovaní  Pandíci z Nepomyšle a ukázku cvičení s kočárky předvedly i černokněžnice z Rodinného centra Duhový svět. Hřející sluníčko ale stále nezapadalo, proto se netrpělivá nadpřirozená havěť pustila alespoň do řady bohatě honorovaných soutěží a diskotékového reje. A když došly odměny a vládu nad zemí přebírala noc, tak přízračný zástup vyrazil do ulic s rozsvícenými lampióny demonstrovat za pořádné pracovní podmínky strašidel. Protože v tomhle polojasnu se opravdu nedalo nikoho vylekat!
Strašidelné dovádění organizoval Přírodovědný zájmový kroužek Pandíci, který si přizval na pomoc Voločasové rodinné centrum Duhový svět. „Děkujeme obci a sponzorům za podporu,“ přiznala Irena Čížková z Pandíků, kdo vykouzlil dárky pro děti.
Za lepší pracovní podmínky! Lampiónového průvodu v Nepomyšli se zúčastnil i čarodějnický dorost. Na snímku Gábina Schrötterová s kamarádkou.
Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: