Bude skatepark zase zadarmo?

před čtyřmi roky  |  Sport | Volný čas | Zprávy |   0 komentářů

Podbořany – Úplně zdarma nebo za padesátku. Tak chce rozetnout spor o výši vstupného do skateparku v areálu podbořanského TJ Tatran starosta města Radek Reindl. Po jednání s představiteli tělovýchovné jednoty navrhne radním, aby se hřiště pro skateboardisty zase vrátilo do správy města.


„Skatepark je v majetku města Podbořan a na základě nájemní smlouvy ho provozuje TJ jako veškeré zařízení v areálu stadiónu. Vzhledem k tomu, že oddíl skateboardu byl zrušen a TJ toto hřiště nechce provozovat, dám do programu rady návrh, aby skateové hřiště bylo z nájemní smlouvy TJ Tatran vyjmuto. Je prostě neakceptovatelné, aby za jeho využívání někdo chtěl 250 korun za hodinu,“ kroutí hlavou Reindl. „Pokud Tatran tuto část nedokáže využít a provozovat, tak ji budeme provozovat sami, ale ne za takové peníze. Jestli tam ale určíme vstupné 50 korun, nebo ho necháme úplně zdarma, se ještě pobavíme,“ upřesňuje. „My ten problém vyřešíme. A můžeme klidně provozovat i tenisové kurty a tělocvičnu, jestli to Tatran neumí,“ rýpnul si starosta do vedení TJ.
Poplatek za využívání skateparku ve výši 250 Kč za hodinu stanovil Výkonný výbor TJ Tatran. Jedním z důvodů byla jeho obava z trestní odpovědnost, kterou by nesl za případné úrazy, které se na skateových překážkách mohou stát nezletilým  uživatelům.

 

Sdílet: Facebook

Tisknout článek

0/5 bodů (0 hlasování)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Potvrďte, že nejste robot: